De PiXperience is een veelzijdig natuurfotografie evenement voor iedereen met passie voor natuurfotografie. Lezingen, presentaties, workshops, demonstraties, seminars. Ontmoeten, delen, vragen, antwoorden. Kortom, een inspirerende dag voor iedereen die geïnteresseerd is in natuurfotografie. De PiXperience vindt plaats in NCB Naturalis in Leiden. Het programma begint om 10:00 uur. Je bent welkom vanaf 09:30 uur. Einde rond 17:00 uur.
Er is keuze uit maar liefst zes parallelle programma’s over allerlei aspecten van natuurfotografie. Je kunt tijdens de PiXperience je eigen programma samenstellen.
De kosten voor deze dag bedragen € 25,- voor bezoekers met een pixpas (zie www.birdpix.nl/pixpas.php) en € 30,- zonder pixpas. Bezoek aan het NCB Naturalis is inbegrepen!
Meer informatie op http://www.pixperience.org/

Korte tip: Fotograferen met tegenlicht
Korte tip: Lenskeuze in composities
Diafragma, hoe werkt het
Macro fotografie tips
De beste sluitertijd kiezen voor een foto
Aankoopadvies: Compact of spiegelreflex camera
Korte tip: Liveview in het landschap
Recente Reacties